درمورد ما

کمپانی گراند روس از سال ۲۰۰۶ باهمکاری آژانس ها و شرکتهای مسافرتی خارجی فعالیت میکند. ازجمله مشتریان ما شرکتهای بزرگ Tui, Kuoni, Cox&Kings and Thomas Cook India میباشند.

ما آماده ایم تا برنامهای گردشگری را با توجه به میل مشتریان تغییر دهد. شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روزبا ما در تماس باشید٬ تمام مدیران ما بصورت کامل در پروژها همکاری میکنند و آماده کمک به گردشگران و حل مشکلات ممکن هستند. مهمترین هدف ما رضایت هر گردشگر است.

Elena Orlenko CEO

elena.orlenko@grandrus.com

+7 952 3921032

lenka.orlenko

Oksana Lokteva CFO

oksana.lokteva@grandrus.com

+7 921 3743630

+7 950 0177745

oksana.lokteva

Natalia Savinova COO

natalia.savinova@grandrus.com

+7 921 3838430

natalia.savinova

Julia Zvereva
Chief of incoming department

julia.zvereva@grandrus.com

+7 921 4417141

julito3525

Tatiana Bogdanova
Incoming department senior manager

tatiana.bogdanova@grandrus.com

+7 950 0177580

+7 981 8906398

130583tata

Ilya Ivanov
Regional Director for Latin America & China

+7 921 7770115

ilya.ivanov_grt

Julia Samsonova
Incoming department manager

julia.samsonova@grandrus.com

+79531604468

+7 9995347698

samsonova_dv@mail.ru

Diana Abasova
Operations

diana.abasova@grandrus.com

+79500177721

+7 953 3732315

diana.abasova25